Vive le francais!

Märts on frankofooniakuu! 9. märtsil võtsid 40 Descartes´i kooli õpilast osa meele­olukast pärastlõunast Tallinna Euroopa Koolis koos teiste prantsuse keelt õppivate noortega ning  frankofiilidega, et prantsuse keele ilu ja võlu üle rõõmu tunda.

Prantsuse keele päev algas suursaadikute tervitustega ja DELFi diplomite üleandmisega, millele järgnes meie kooli Prantsuse koori muusikaline etteaste. Õpilased osalesid lõbusates tegevustes, maitsesid prantsuse kultuurist pärit hõrgutisi ja uudistasid vast remonditud Euroopa kooli. Silmaringi laiendamine ja hea tuju oli kindlustatud! Õpilased osalesid meemikonkursil ja puuteemalisel konkursil. Meie õpilased võitsid mõlemad konkursid. Frankofooniapuu ehtisid ära 5.a ja 7.a klassi õpilased.

Meemikonkurssi võitjad: 1.koht Annabel Marie Rudissaar ja Melissa Lang (6.a),  2. koht Leen Raudsepp (4.a),  3. koht Rebecca Liias (5.a)      

Õnne võidu puhul! Suur tänu õpilasi juhendanud õpetajatele Signe Annoole, Evelin Rannale, Lilia Miilastele.