Viimased Diamondsi tüdrukud lõpetavad põhikooli

Kooli direktor Jaan Reinson ja õppealajuhataja Piret Paatsi tänasid võimlemisklubi Janika rühma Diamonds, kellest osa lõpetasid meie kooli eelmisel aastal ja osa lõpetavad sel aastal. Tänusõnade osaliseks said ka võimlejate treenerid ja vanemad, sest head tulemused sünnivad koostöös. Loe ka Õpetajate Lehest.

Sel hooajal esimest korda meistriklassis võistelnud Diamondsil on ette näidata arvukalt häid esinemisi nii Eestis kui välismaal. Viimati näitas rühm suurepärast vormi Soomes toimunud rühmvõimlemise maailmameistrivõistlustel, kust naaseti kuuenda kohaga.

Kooli direktor Jaan Reinson ütles, et koostöö Janika võimlemisklubi ja Diamondsi rühmaga on olnud viljakas ja tore. „Te olete juba palju saavutanud, aga pole kahtlust, et suured teod on veel ka ees,“ sõnas ta.

Võimlemisklubi Janika esindaja Nevel Mölder tänas omalt poolt kooli ja lapsevanemaid, et selline tore rühm on kokku saanud.

Üks Diamondsi treeneritest, Grete Reimand tänas kooli ja klassijuhatajaid ja teisigi õpetajaid suure vastutulelikkuse ja toetuse eest. „Tüdrukud üksi poleks nii hästi hakkama saanud, aga tänu vastutulelikkusele lõpetavad nad põhikooli suurepäraste tulemustega ja ilma spordiklassita polekski üldse võimalik sellisel tasemel sporti teha,“ märkis ta.

Tüdrukud rääkisid, et tihe graafik on nende jaoks harjumuseks saanud ja palju jõudu annab kõigi lähedaste – perede, sõprade, õpetajate – toetus. „Vaba aega meil eriti polegi, aga samas motiveerib see, et võistlusele minnes tunneme, et teeme midagi vägevat!“ kirjeldas Caroly Päkk.

Diamondsi rühma kuuluvad Marleen Ereline, Marian Roomet, Caroly Päkk, Katrin Fessak, Trinity Liisa Lotta Kannus, Anni Liis Hoop, Gled Airiin Tärn, Annela Seliste, Helena Seliste ja Marleen Viinapuu. Treenerid on Grete Reimand ja Katre Unt-Lidmets.