Spordiuudiseid lauatennisest ja pioneerpallist

Nii lauatennises kui pioneerpallis toimusid aprillis Tartu linna noorte võistlused. Meie õpilastel läks hästi.

Aprilli alguses toimunud Tartu linna noorte meistrivõistlustel lauatennises osalesid edukalt ka meie õpilased.
Poiste juunioride vanuseklassis saavutasid Aleksander Sirge teise koha ja Denis Pavlov kolmanda koha. Poisid osalesid ka meespaarismängus, kus said neljanda koha.

Juunioride esikolmik12.-13. aastaste tüdrukute seas oli Kelly Pedak teine, 10.-11. aastaste seas Susanne Lannes kolmas.

2002. sündinud tüdrukute esikolmik lauatennise võistlustel

2004. aastal sündinud tüdrukute esikolmik lauatennise võistlustel

Meie õpilastest osales veel Romet Trommel, kes 12.-13. aastaste poiste seas jäi jagama kohti 7.-13.

Lauatennise treener ja Julia Kirpu: "Mängijad olid väga tublid ja loodan, et järgmisel aastal võidame ka esikoha! Seniks jaksu edasi treenida ja areneda."

***
Meie õpilased osalesid ka Tartu linna 6. klasside tüdrukute pioneeripalli võistlustel. Kehalise kasvatuse õpetaja Julia Kirpu: "Meiega samas alagrupis olid Annelinna Gümnaasiumi ja Kivilinna kooli õpilased. Esimene kohtumine Annelinna tiimiga sujus esialgu meie kasuks, aga siis tulid sisse kerged vead ja vastasvõistkond sai initsiatiivi. Tuli leppida kaotusega 0-2.

Kivilinna kooliga mänguks hakkas koostöö paremini tööle ja saavutasime selle kooli üle võidu 2-0. Tasub mainida, et võistkonna mäng läks ise geimiga aina paremaks. Kuid alagrupi teine koht edasipääsu finaali ei taganud. Järgmine aasta proovime jälle!"

Võistkonnas mängisid: Katharina Agejeva, Age Liis Roosna, Marion Aule, Pirjo Jõelo, Alisa Savostkina, Elisabeth Rattasepp, Salme Neeme ja Tuuli Tasa. Aitäh õpetajatele Martin Vändrale ja Katrin Ubalehele, kes tulid vastu ja aitasid kaasa võistkonna ettevalmistamisele.