Meie õpilased Tartu Postimehes

Raatuse koolis toimus traditsiooniline 2. klasside mälumäng "Mõtteragin", kus osalesid tublisti ka meie kooli õpilased.

Klassijuhataja Eve Ilves kirjutas "Mõtteraginast" nii: 22. jaanuaril peeti Raatuse koolis 2. klass õpilaste traditsioonilise mälumängu "Mõtteragin" finaali. Võistlus leidis aset kuuendat aastat ning sellest võttis osa 21 Tartumaa võistkonda. Mälumängu küsimused hõlmasid paljusid valdkondi: muusika, sport, loodus, sõnavara, Tartu, Eesti ja päevakajaline.

Meie kooli esindasid 2.a klassi õpilased Liisa Riso, Maria Kronberg, Diljara Piiri ja Kaur Marten Pärn. Laste meelest oli mõni küsimus väga raske, aga tore oli ikkagi koos võistelda. Võistlus oli väga  tasavägine, kõik võistlejad said premeeritud.

Lähemalt saab lugeda 23. jaanuari Tartu Postimehest või siit.