EV100 tähistamine

21. veebruaril tähistasime Descartes’i koolis Eesti Vabariigi 100. aastapäeva. Koolipäev algas Ivo Linna ja Antti Kammiste kontserdiga. Kontserdil kõlasid laulud läbi aegade ja põnevad lood Eesti laulukonkurssidest. Kooliperele oli ka vahva üllatus – 6.b klassi õpilane Liina-Lisandra Vatman laulis koos Ivo Linnaga duetti. Nende esituses kõlas Eurovisoni „Kaelakee hääl”. Kontsert oli meeleolukas. Lõpulaulu “Eestlane olen ja eestlaseks jään” ajal laulis publik kaasa püsti seistes ja õõtsudes.


Päev jätkus Eesti-teemalise viktoriini ja aktusega. Direktor Jaan Reinson tunnustas kooli au- ja tänukirjaga õpilasi silmapaistvate tulemuste eest ning koolitöötajaid panuse eest kooli arengusse. Südamliku luulekavaga astusid aktusel üles 4.c klassi õpilased ja kõlasid ühislaulud “Eestimaa” ja “Laul Põhjamaast”. Aitäh, aktustel esinenud õpilased ja nende juhendajad: Mare Liiv, Kristel Tikk, Anneli Koppel, Lilia Miilaste ja Riina Voltri!

Meie meeleolukas pidupäev lõppes ühiselt valmistatud küpsisetordi söömisega (pildil). Palju õnne meile kõigile! Elagu Eesti! 


Fotogaleriid ilusast päevast vaata siit.