Õpetajad

photo

Jaan Reinson

direktor, matemaatikaõpetaja
photo

Jaan Reinson

direktor, matemaatikaõpetaja
jaan@tdk.ee
Sünnipäev: 3. september
photo

Piret Paatsi

õppealajuhataja
photo

Piret Paatsi

õppealajuhataja
piretp@tdk.ee
Sünnipäev: 15. märts
photo

Maris Allik

füüsika ja keemia õpetaja
photo

Maris Allik

füüsika ja keemia õpetaja
marism@tdk.ee
Sünnipäev: 13. jaanuar
photo

Signe Annsoo 

prantsuse keele õpetaja
photo

Signe Annsoo 

prantsuse keele õpetaja
signe@tdk.ee
Sünnipäev: 26. mai
photo

Laivi Haldma

inglise keele õpetaja 
photo

Laivi Haldma

inglise keele õpetaja 
laivi@tdk.ee
Sünnipäev: 24. november
photo

Kaja Haljasmets 

geograafiaõpetaja
photo

Kaja Haljasmets 

geograafiaõpetaja
kajah@tdk.ee
Sünnipäev: 21. oktoober
photo

Külli Hindrikson

klassiõpetaja
photo

Külli Hindrikson

klassiõpetaja
kylli@tdk.ee
Sünnipäev: 29. aprill
photo

Kätlin Härm

pikapäevaõpetaja
photo

Kätlin Härm

pikapäevaõpetaja
katlin@tdk.ee
Sünnipäev: 21. september
photo

Eve Ilves

klassiõpetaja
photo

Eve Ilves

klassiõpetaja
eveilves@tdk.ee
Sünnipäev: 21. juuni
photo

Svea Kaio 

klassiõpetaja
photo

Svea Kaio 

klassiõpetaja
svea@tdk.ee
Sünnipäev: 16. oktoober
photo

Greta-Eva Kalberg 

klassiõpetaja
photo

Greta-Eva Kalberg 

klassiõpetaja
eva@tdk.ee
Sünnipäev: 9. märts
photo

Heldi Kiisler

saksa keele õpetaja
photo

Heldi Kiisler

saksa keele õpetaja
heldi@tdk.ee
Sünnipäev: 27. juuni
Konsultatsiooniajad:
Test
photo

Kaja Kivisikk 

klassiõpetaja
photo

Kaja Kivisikk 

klassiõpetaja
kaja@tdk.ee
Sünnipäev: 22. august
photo

Anneli Koppel

muusikaõpetaja
photo

Anneli Koppel

muusikaõpetaja
anneli@tdk.ee
Sünnipäev: 30. september
photo

Reelika Kõiv

pikapäevaõpetaja
photo

Reelika Kõiv

pikapäevaõpetaja
reelikak@tdk.ee
Sünnipäev: 16. oktoober
photo

Ardi Kärberg 

karjäärikoordinaator, bioloogiaõpetaja
photo

Ardi Kärberg 

karjäärikoordinaator, bioloogiaõpetaja
ardi@tdk.ee
Sünnipäev: 10. oktoober
photo

Küllike Kütimets 

klassiõpetaja
photo

Küllike Kütimets 

klassiõpetaja
kyllike@tdk.ee
Sünnipäev: 16. märts
photo

Helle Laas 

kunstiõpetuse õpetaja
photo

Helle Laas 

kunstiõpetuse õpetaja
helle@tdk.ee
Sünnipäev: 30. august
photo

Aivar  Lankov 

tööõpetuse õpetaja
photo

Aivar  Lankov 

tööõpetuse õpetaja
aivar@tdk.ee
Sünnipäev: 28. september
photo

Terje Lelov 

klassiõpetaja
photo

Terje Lelov 

klassiõpetaja
terjetm@tdk.ee
Sünnipäev: 25. juuni
photo

Tiia Liblik

klassiõpetaja 
photo

Tiia Liblik

klassiõpetaja 
tiia@tdk.ee 
Sünnipäev: 29. aprill
photo

Mare Liiv

eesti keele ja kirjanduse õpetaja
photo

Mare Liiv

eesti keele ja kirjanduse õpetaja
mare@tdk.ee
Sünnipäev: 2. mai
photo

Lemme Lumiste

eripedagoog
photo

Lemme Lumiste

eripedagoog
lemme@tdk.ee
Sünnipäev: 27. jaanuar
photo

Reet Lõpp

kooli psühholoog
photo

Reet Lõpp

kooli psühholoog
saara@tdk.ee 
Sünnipäev: 24. jaanuar
photo

Inge Lään

algklasside kehalise kasvatuse õpetaja 
photo

Inge Lään

algklasside kehalise kasvatuse õpetaja 
inge@tdk.ee
Sünnipäev: 8. juuli
photo

Kaisa Lüütsepp

kehalise kasvatuse õpetaja
photo

Kaisa Lüütsepp

kehalise kasvatuse õpetaja
kaisa@skduo.ee
Sünnipäev: 1. aprill
photo

Kaidi Menšikova

eesti keele õpetaja
photo

Kaidi Menšikova

eesti keele õpetaja
Sünnipäev: 18. mai
photo

Elle Mets

eesti keele õpetaja
photo

Elle Mets

eesti keele õpetaja
ellemets@tdk.ee
Sünnipäev: 9. jaanuar
photo

Lilia Miilaste

prantsuse keele õpetaja 
photo

Lilia Miilaste

prantsuse keele õpetaja 
lily@tdk.ee
Sünnipäev: 6. aprill
photo

Hans Oidjärv

matemaatikaõpetaja
photo

Hans Oidjärv

matemaatikaõpetaja
hans@tdk.ee
Sünnipäev: 1. september
photo

Pirgit  Palm

matemaatikaõpetaja
photo

Pirgit  Palm

matemaatikaõpetaja
pirgit@tdk.ee
Sünnipäev: 29. september
photo

Andres Põhjala

judoõpetaja 
photo

Andres Põhjala

judoõpetaja 
ap@tdk.ee
Sünnipäev: 15. august
photo

Evelin Rand

prantsuse keele õpetaja 
photo

Evelin Rand

prantsuse keele õpetaja 
liine@tdk.ee
Sünnipäev: 25. aprill
photo

Tiina Randaru 

klassiõpetaja
photo

Tiina Randaru 

klassiõpetaja
tiinar@tdk.ee
Sünnipäev: 4. september
photo

Marina Reinsalu

algklasside õpetaja 
photo

Marina Reinsalu

algklasside õpetaja 
marina@tdk.ee
Sünnipäev: 5. august
photo

Külli Reino

klassiõpetaja
photo

Külli Reino

klassiõpetaja
kyllir@tdk.ee
Sünnipäev: 12. märts
photo

Hendrik Rikand 

kehalise kasvatuse õpetaja 
photo

Hendrik Rikand 

kehalise kasvatuse õpetaja 
heints@tdk.ee
Sünnipäev: 23. mai
photo

Aime Rummel 

ajalooõpetaja
photo

Aime Rummel 

ajalooõpetaja
aimee@tdk.ee
Sünnipäev: 16. august
photo

Ingrid Rump

käsitööõpetaja 
photo

Ingrid Rump

käsitööõpetaja 
ingrid@tdk.ee
Sünnipäev: 13. september
photo

Iiri Saar 

sotsiaalpedagoog
photo

Iiri Saar 

sotsiaalpedagoog
iiri@tdk.ee
Sünnipäev: 10. jaanuar
photo

Marika Štšerbakov

matemaatikaõpetaja
photo

Marika Štšerbakov

matemaatikaõpetaja
sarah@tdk.ee
Sünnipäev: 7. mai
photo

Anna Temmo 

vene keele õpetaja
photo

Anna Temmo 

vene keele õpetaja
annat@tdk.ee
Sünnipäev: 22. juuli
photo

Tiina Terasmaa

kehalise kasvatuse õpetaja
photo

Tiina Terasmaa

kehalise kasvatuse õpetaja
tinnu@tdk.ee
Sünnipäev: 10. detsember
photo

Kristel Tikk

muusikaõpetaja
photo

Kristel Tikk

muusikaõpetaja
kristel@tdk.ee
Sünnipäev: 22. märts
photo

Katrin Ubaleht 

inglise keele õpetaja
photo

Katrin Ubaleht 

inglise keele õpetaja
katrinu@tdk.ee
Sünnipäev: 30. november
photo

Rut Vaik 

logopeed
photo

Rut Vaik 

logopeed
rut@tdk.ee
Sünnipäev: 2. juuli
photo

Riina Voltri 

eesti keele ja kirjanduse õpetaja
photo

Riina Voltri 

eesti keele ja kirjanduse õpetaja
pihu@tdk.ee
Sünnipäev: 21. aprill
photo

Siret Vool 

käsitöö- ja inglise keele õpetaja
photo

Siret Vool 

käsitöö- ja inglise keele õpetaja
siret@tdk.ee
Sünnipäev: 24. veebruar
photo

Martin Vändra 

kehalise kasvatuse õpetaja
photo

Martin Vändra 

kehalise kasvatuse õpetaja
martinv@tdk.ee
Sünnipäev: 23. detsember