Huviringid 2021/2022. õppeaastal

1. klasside koor                                 

Koht: B-328

Juhendaja: Kristel Tikk

  • E 12.20    

Mudilaskoor  2.–4. klass              

Koht: lauluklass  

Juhendaja: Anneli Koppel 

  • E ja T 13.15      

Poistekoor  2.–8. klass                     

Koht: B-328

Juhendaja: Kristel Tikk 

  • E ja T 13.15 (2.–4. kl)
  • T 8.15 (5.–8. kl)

    

Lastekoor (5.–9. klass)                  

Koht: lauluklass  

Juhendaja: Anneli Koppel 

  • T 8.15
  • K 14.55    

 

Rahvatants 2.a kl                             

Koht: aula

Juhendaja: Kristel Tikk 

  • K 13.15
  • N 8.15

 

Rahvatants 6.b kl                             

Koht: aula

Juhendaja: Kristel Tikk

  • T 14.05     

 

Matemaatika nutikate ring 4.–7. kl 

Koht: A-209

Juhendaja: Pirgit Palm

  • R 14.05


Näitering  2.–4. ja 5.–9. kl               algab II trimestril

Koht: aula

Juhendaja: Iiri Saar

          


Tasulised huviringid

Tantsuring 1.–5. kl   (LULU Tantsukool)                
Koht: aula
Juhendaja: Kerli Ilves

  • E ja N 14.05–15.00   


Judo 1.– 4. kl (Judoklubi DO)                                  
Koht: A-korpuse spordisaal
Juhendaja: Egert Ehari

  • T ja N 15.00–16.30                

Rohkem infot: https://www.do.ee/trennid/treeningajad-ja-kohad/

 

Dronootika Erahuvikool                            


Robootika 1.-4. kl             

Koht: A-110

Juhendaja: Seiu Muru

  • E 15.00 - 15.45
Lisainfo ja registreerimise link:  https://forms.gle/uctbHfqCbt98G8wU8


Kokandus 1.–4. kl              

Koht: A-114

Juhendajad: Kristin Laja ja Seiu Muru

  • E 16.00–16.45

Lisainfo ja registreerimise link: https://forms.gle/D7dihGVRPTeoZ1Gc9


Kokandus 1.–4. kl             

Koht: A-114

Juhendajad: Kristin Laja ja Seiu Muru

  • E 17.00–17.45

Lisainfo ja registreerimise link:  https://forms.gle/v9FmWQjJXByACXYW6


Nutiring 1.–2. kl                                                        

Koht: A-110

Juhandaja: Seiu Muru

  • K 13.00-13.45     

Lisainfo ja registreerimise link: https://forms.gle/SDsA1SBEf8coMTNJ7

 

Robootika  1.–3. kl                                                                               

Koht: A-110

Juhendaja: Seiu Muru 

  • K 14.00–14.45 

Lisainfo ja registreerimise link: https://forms.gle/jLwkvkbzdnRt1iQb8

 

Legoring 1.–4. kl                                                     

Koht: A-110

Juhendaja: Seiu Muru 

  • K 15.00–15.45 

Lisainfo ja registreerumise link: https://forms.gle/5yDkaXoaJbtWPYMi7

 

Robootika 1.–4. klass                                               

Koht: A-110

Juhendaja: Seiu Muru 

  • K 16.00 –16.45 

Lisainfo ja registreerimise link: https://forms.gle/wwni3PHnvnXxt3eF9


Rocki Korvpallikool 1.–3. klass                               

Koht: võimla

Juhendaja: Rait Aviste

  • T 15.00 – 16.00
  • N 15.00 – 16.00

Lisainfo ja registreerimise link: www.rocktartu.ee